MÜŞTERİ GİRİŞİ


Henüz müşterimiz değilseniz ve bizimle ilgileniyorsaniz sizinle irtibata geçebilmemiz için buraya tıklayınız!
ÖZEL YAZILIM GELİŞTİRME + WEB TABANLI UYGULAMALAR + E-TICARET + YAZILIM DESTEĞİ + SİSTEM VE UYGULAMA DANIŞMANLIĞI + STOK SAYIM ORGANİZASYONU + DEPO VE MAĞAZA SAYIMI + EL TERMİNALİ KİRALAMA + ON-LİNE ALIŞ VERİŞ. BİZ BU İŞİ SEVİYORUZ. ÇÜNKÜ ÇOK İYİ BİLİYORUZ.


OCTOPUS, Bilgi-Birikimleriyle birlikte teknolojinin gücünü kullanarak, işletmelerin günümüz şartlarında, yeni fırsatlar yaratabilmesi, verimlilik ve üretkenliklerini artırabilmesi ve rakiplerine karşı üstün bir farklılık yaratabilmesini sağlayacak, çözümler sunmak üzere kurulmuştur.

Kurucularının 1994 yılından bu güne özel sektörde yapmış olduğu bilgi sistemleri çalışmalarını ve danışmanlık tecrübelerini müşterileriyle paylaşmayı amaçlamaktadır.

Yaptığımız çalışmalarda etkin teknolojileri kullanmayı, çözüme odaklanmayı, düşük risk ve maliyet içeren ancak yüksek katma değerli projeler geliştirerek faydalı olmayı kendimize ilke edindik. Geçmiş tecrübesi çok bir o kadarda genç bir şirket olmamıza rağmen, çalışanlarımızın değerli tecrübe ve birikimleriyle, kısa bir zamanda önemli projeleri başarıyla gerçekleştirdik.